УКР РУС
УКР РУС

— 15 W STANDARD OS —

15 W STANDARD OS
габарит: 469x165x88 мм
вага: 4.0 кг
площа: до 15 м2
ціна: 6400 грн.

Ультрафіолетовий екранований бактерицидний  опромінювач типу UV-BLAZE - 15 W STANDARD OS призначений для знезараження повітря закритих приміщень площею до 15 кв.м. Підходить для встановлення в офісах, салонах краси, лікарнях та місцях масового скупчення людей, де є можливість розповсюдження інфекцій повітряним шляхом. Бактерицидний опромінювач UV-BLAZE запобігає розповсюдженню COVID-19, туберкульозу та інших патогенів через повітря.

 

 • Для приміщень до 15 кв.м.
 • Габарити 469x165x88 мм
 • Корпус: метал
 • Комплектуючі: Osram ЕПРА та ультрафіолетова лампа Osram
 • Призначений для ефективної та безпечної роботи в присутності людей
 • Розрахований на 9000 годин безперервної роботи (в режимі роботи з 9:00 до 19:00 термін роботи складає 3 роки)
 • Даний тип бактерицидних УФ опромінювачів (екранованих із жалюзі) Юві-Блейз відповідає вимогам Наказу №882 МОЗ України від 06.05.21
 • Знезаражує повітря закритих приміщень у присутності людей шляхом опромінення верхньої частини приміщення прямими променями ультрафіолету, що формують направлений потік.
 • Безшумний, вага 4 кг, працює від мережі 220V
 • Місця для встановлення бактерицидних опромінювачей UV-BLAZE: лікарні, салони краси, кабінети стоматології, подології та манікюру, школи та дитсадки, офіси та ін.

   

 • Додаткові опції: консультаціїї з вибору бактерицидного опромінювача, супровід, встановлення, лабораторні заміри (після встановлення та протягом експлуатації приладу)
 • Забезпечуємо повну та оперативну заміну(!) приладу, який вийшов з ладу – задля безперервності роботи та підтримки безпеки людей, що знаходяться в закритому приміщенні 
 • Доставка по Україні
 • Гарантія від виробника 1 рік

Відповідає вимогам Наказу №882 МОЗ України від 06.05.21

Компанія "Юві-Блейз" - офіційний виробник УФ бактерицидних опромінювачів UV-BLAZE (екрановані з жалюзі, відкритого типу - стаціонарні та пересувні)

УФ бактерицидні екрановані опромінювачі з жалюзі (УФБО) – для знезараження повітря закритих приміщень 24/7 в присутності людей. Відповідають вимогам Наказу МОЗ України №882 (05.06.21).

Ефективний та науково доведений метод знезараження повітря – за допомогою УФ бактерицидних екранованих опромінювачів із жалюзі UV-BLAZE, які працюють за принципом направленого опромінення верхньої частини приміщення 24/7 під час перебування в ньому людей.

Екрановані УФБО UV-BLAZE використовуються для дезінфекції повітря закритих приміщень, особливо за умов неефективної вентиляції (як механічної, так і природної). Принцип роботи полягає в тому, що верхня частина приміщення постійно знезаражується бактерицидним УФ-випроміненням за умов присутності людей в приміщенні. За рахунок перемішування повітря між верхньою та нижньою зонами, відбувається дезінфекція повітря у приміщенні в цілому.

УФБО знищують всі відомі мікроорганізми, в тому числі і віруси, які передаються повітряним та повітряно-крапельним шляхами.

Опромінювачі Юві-Блейз пройшли доклінічні випробування та є виробами медичного призначення.

Використання Ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів із жалюзі рекомендоване CDC, ВООЗ.

Дозволене використання в присутності людей 24/7.

За конструкцією, прилад із жалюзі не має вентиляторів. UV-BLAZE абсолютно безшумний – не гуде, на відміну від приладів з вентиляторами (такі, як рециркулятори).

Важливо! Рециркулятори заборонені Наказом МОЗ України 882 - з метою знезараження повітря - для використання в закладах охорони здоров'я та закладах соціального забезпечення у зв'язку з їх неефективністю.

Переваги та про використання бактерицидних опромінювачів:

1. Висока ефективність:

Проведені дослідження [Mphaphlele, 2015 р.; Escombe, 2009 р.] показали, що ризики зараження МТВ можуть бути знижені майже на 80% при використанні бактерицидних екранованих УФ опромінювачів у верхній частині приміщення. Також, мікроорганізми не мають резистентності до дії УФ опромінення.

2. Конструкція приладу:

Дозволено використовувати в постійній присутності людей 24/7! Науково розроблена та запатентована решітка-жалюзі, яка формує направлений потік ультрафіолету у верхній частині приміщення має 100% ефективність.

3. Легкий доступ:

До приладів створений легкий доступ (без використання додаткових і спеціальних інструментів) для очищення УФ ламп від пилу та для проведення лабораторних замірів - це важливо для ефективної роботи приладу, продовження ресурсу роботи УФ ламп та безпеки для людей.

4. Безшумні:

Завдяки своїй конструкції, опромінювачі UV-BLAZE не створюють шум і не розповсюджують пил та бруд по всьому приміщенню (т.щ. вентилятори є тільки в рециркуляторах).

5. Рекомендації:

Екрановані опромінювачі із жалюзі рекомендовані до використання CDC, ВООЗ. На відміну від рециркуляторів, які заборонені для використання в ЗОЗ та ЗСЗ у зв'язку з їх низькою ефективністю (Наказ №882 МОЗ України від 06.05.21)

6. Результат:

Наравлений потік ультрафіолету у верхній частині приміщення знищує всі можливі мікрорганізми, в тому числі віруси, які передаються повітряним та повітряно-крапельним шляхами (в т.ч. кір, віспа, туберкульоз, грип та ін.)

7. Безпечність:

УФБО UV-BLAZE дозволені для використання в присутності людей - протягом всієї робочої зміни та цілодобово, за необхідності. Нешкідливі для тварин. Також не наносять шкоди рослинам в нижній частині приміщення. УФБО UV-BLAZE відповідають всім вимогам Наказу № 882 МОЗ України.

8. Доказова ефективність:

Всі УФ прилади UV-BLAZE пройшли доклінічні випробування, запатентовані, сертифіковані, є виробами медичного призначення та мають доведену ефективність.

9. Високоякісні комплектуючі:

УФ-лампи Philips та Osram безозонові, без запаху. Ресурс роботи лампи 18000 годин (≈ 6 років роботи). Металевий корпус, алюмінієвий жалюзійний екран зі спеціальним запатенованим покриттям. Електричним кабель 2,7 м із заземленням.

10. Гарантії:

Від виробника - 1 рік. Оперативна заміна приладу, який вийшов з ладу. Постгарантійне обслуговування.

11. Місця встановлення:

 • В медичних закладах - лікарні, поліклініки. В кабінетах прийому пацієнтів, в коридорах. В маніпуляційних, перев'язувальних кабінетах, в операційних, в кабінетах, де проводять аерозоль-генеруючі процедури (наприклад, бронхоскопія, дослідження функцій дихання, аутопсія та ін.). В патологоанатомічних відділеннях, відділеннях реанімації та невідкладної терапії.
 • В стоматологічних кабінетах.
 • В салонах краси, перукарнях, манікюрних та педикюрних кабінетах.
 • В приміщеннях, де перебувають дитячі колективи (освітні заклади, дитячі садочки, університети).
 • В приміщеннях, де надається допомога переселенцям або в місцях їх масового тимчасового проживання.
 • В закладах надання соціальних послуг, соціального захисту населення.

12. Наші послуги:

 • Консультації з організації ефективної та безпечної системи знезараження повітря
 • Встановлення УФБО та супровід протягом всього періоду експлуатації приладу.
 • Лабораторні заміри UV-C радіометром - спеціалістом з інфекційного контролю (з наданням протоколів вимірювань).
 • Оперативна заміна приладу, який вийшов з ладу.
 • Гарантія від виробника 1 рік.

Для чого потрібні Лабораторні заміри UV-C радіометром:

 1. Після встановення бактерицидного опромінювача потрібно провести лабораторні заміри UV-C радіометром (для вимірювання енергетичної освітленості (інтенсивності), створюваної УФ бактерицидними лампами з робочою довжиною хвилі 254 нм). Надалі всі перевірки проводити в плановому режимі, відповідно до інструкції з екслуатації УФ обладнання та рекомендацій фахівця з інфекціного контролю.
   
 2. Контроль рівнів інтенсивності УФ випромінювання гарантує ефективний захист, знезараження повітря, безпеку людей під час роботи УФ бактерицидних опромінювачів та продовжить роботу бактерицидної УФ-лампи. Також, для правильного комплексу знезараження повітря потрібно правильно обрати тип опромінювача, потужність, місце розміщення та вчасно забезпечити техобслуговування обладнання.

 _____________________________

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

За конструктивними особливостями та механізмом дії виділяють відкриті, екрановані та закриті опромінювачі.

Відкриті УФ-опромінювачі підходять для дезінфекції повітря і поверхонь як додатковий метод в сукупності з іншими. Використовуються без присутності людей.

Екрановані опромінювачі (з жалюзі) рекомендовано використовувати в приміщеннях, де є ризики передачі інфекцій повітряним шляхом або в приміщеннях, де проводяться аерозоль-генеруючі процедури. Використовуються 24/7 та в присутності людей.
Використання екранованих УФ-опромінювачів рекомендовано CDC, ВООЗ.

Рециркулятори (закриті опромінювачі) не рекомендується використовувати для дезінфекції повітря в приміщеннях - у зв'язку з їх сумнівною ефективністю.

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!