УКР РУС
УКР РУС

— Зростання захворюваності на Кашлюк/Коклюш —

10 травня 2024 р.
Зростання захворюваності на Кашлюк/Коклюш

В Україні реєструється різке зростання захворюваності на кашлюк (коклюш). У порівнянні з 2023 роком відбулося зростання у 20,2 рази. За три місяці поточного року зареєстровано 1006 випадків (969 дітей).

Кашлюк - вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, спричинене бактерією Bordetella Pertussis. Характеризується приступоподібним кашлем, який може бути настільки інтенсивним, що може призвести до ускладнень та навіть смерті, особливо у немовлят. Кашлюк передається повітряно-крапельним шляхом, від людини до людини - при кашлі, чханні або навіть при розмові.

Що робити, щоб не заразитися кашлюком/коклюшем:

1. ВАКЦИНАЦІЯ
Основним засобом профілактики кашлюку є вакцинація. Відповідно до національного календаря щеплень, вакцинувати дітей від кашлюку необхідно у віці 2, 4, 6 і 18 місяців. Рівень охоплення щепленнями від кашлюку в цілому по Україні є вкрай недостатнім і складає 55,9% для дітей віком 1 рік і старше. Тож, дотримуйтесь календарю щеплень і вакцинуйтесь.

2. ГІГІЄНА
Використання крапельних (на додачу до стандартних) заходів захисту. Людям, які перебували в контакті з хворою людиною, рекомендовано провести постконтактну хіміопрофілактику.

3. УНИКАННЯ КОНТАКТУ. ІЗОЛЯЦІЯ
Рекомендована госпіталізація в одномісну кімнату/палату, в разі неможливості - когортне розміщення (когортна ізоляція).

4. ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ
В приміщеннях з неадекватною вентиляцією можливе використання екранованих ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів.

Встановлення екранованих ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів є найефективнішим методом для знезараження повітря, оскільки такі опромінювачі (екрановані з жалюзі) працюють саме в присутності людей та ефективно знищують 99,9% всіх вірусів і патогенів в повітрі.

УФ-опромінювачі UV-BLAZE миттєво починають дезінфікувати повітря, одразу після ввімкнення та, за необхідності, працюють 24/7 у вашій присутності, що гарантує безперервний захист та знезаражене повітря.

Екрановані ультрафіолетові бактерицидні опромінювачі UV-BLAZE (УФБО) безпечні для людей та нещадні до вірусів і патогенів в повітрі. УФ-опромінювачі UV-BLAZE є перевіреним медичним обладнанням з усіма необхідними випробуваннями та документами. Також, ми проводимо заміри УФ-випромінювання одразу після встановлення та протягом експлуатації УФ-опромінювачів. Гарантуємо якість, яку підтверджуємо замірами ефективності.

Всі УФБО UV-BLAZE на 100% відповідають вимогам Наказу МОЗ України №882 від 06.05.21 "Про затвердження санітарно-протиепідемічних правил і норм використання ультрафіолетового бактерицидного випромінювання для знезараження повітря та дезінфекції поверхонь..."

Захищайте себе правильно!
Встановлюйте перевірені УФ-опромінювачі!
УФБО UV-BLAZE убережуть вас від кору, туберкульозу, віспи, коронавірусу, грипу та ін.

Залишились запитання, потрібна консультація чи купити УФ бактерицидний опромінювач, телефонуйте:
+38 (068) 877-21-66

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!