УКР РУС
УКР РУС

— Захист працівників від грипу: 4 рішення від UV-BLAZE —

31 липня 2019 р.
Захист працівників від грипу: 4 рішення від UV-BLAZE

Сезон грипу в нашій країні завжди розпочинається несподівано. Але не в компанії  UV-BLAZE! В середині літа у нас вже є чіткий план як захистити співробітників компанії від цієї недуги. Цей план включає 4 простих рішення!

Рішення №1. Вакцинація від грипу

Основне завдання UV-BLAZE — боротьба з інфекційними хворобами, у тому числі й з грипом. Ми розуміємо важливість щеплень, тому перший крок наших профілактичних заходів — щеплення співробітників від грипу.

Наразі ми з нетерпінням очікуємо оновлення штамового складу вакцини проти грипу, після чого закупимо вакцину для всіх співробітників компанії. У березні цього року Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило рекомендації щодо штамів вірусів грипу, які будуть застосовувати при виробництві вакцин на цей сезон. Мова йде про наступні три штами вірусу грипу:

  • A / Brisbane / 02/2018 (H1N1) pdm09-подібний вірус;
  • A / Kansas / 14/2017 (H3N2) -подобний вірус;
  • вірус типу B / Colorado / 06/2017 (лінія B / Victoria / 2/87).

Для чотиривалентних вакцин з двома вірусами грипу B до штаму, згаданого вище, слід додати вірус типу B / Phuket / 3073/2013.

Рішення №2. Заохочення до профілактичних дій

Компанія UV-BLAZE навчає свої співробітників та партнерів заходам з профілактики грипу шляхом розміщення відповідної наглядної інформації. В епідсезон плануємо наглядну профілактичну інформацію розміщувати в упаковку інноваційного бактерицидного ультрафіолетового опромінювача з жалюзі, щоб її змогли почитати та використати всі наші покупці. У цих матеріалах описано найкращі заходи профілактики від грипу та гострих респіраторних інфекцій, зокрема:

  • уникання близького контакту з хворими;
  • прикривання носу та роту серветкою при кашлі та чханні;
  • часте миття рук з милом (або використання антисептиків).

Рішення №3. Дезінфекція поверхонь

Співробітників просимо протирати та дезінфікувати поверхні та предмети, які можуть переносити мікроби та вірус грипу.

Рішення №4. Постійна робота екранованого бактерицидного опромінювача з жалюзі UV-BLAZE

UV-BLAZE здогадується, що співробітники можуть забувати почутий матеріал та не залишатись вдома, а відвідувати роботу при перших симптомах грипу. А це може призвести до інфікування інних співробітників закладу. Для вирішення зазначеної проблеми UV-BLAZE має окреме рішення — змонтовані бактерицидні ультрафіолетові опромінювачі з жалюзі, які працюють в присутності людей.

Зазначені опромінювачі знезаражують патогени (і не тільки віруси грипу), які знаходяться в повітрі. Особливість конструкції опромінювачів UV-BLAZE дозволяє знезаражувати повітря верхньої зони приміщення при цьому забезпечуючи безпечні для людини рівні опромінення на робочому місці. 

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!