УКР РУС
УКР РУС

— UV-BLAZE Ukraine - найцікавіший інноваційний проєкт в Україні —

27 липня 2020 р.
UV-BLAZE Ukraine -  найцікавіший інноваційний проєкт в Україні
Європейська інноваційна Академія при ЄС спільно з Торгово-промисловою палатою України визнали компанію «UV Blaze Ukraine» найцікавішим інноваційним проєктом в Україні.
Нещодавно, німецькими експертами Академії Дюсельдорфу (IMP³rove Academy) була проведена оцінка управління інноваціями та визначення найперспективніших компаній у сегменті інноваційних відкриттів, що відкриває дорогу інвесторам з у того світу!
IMP³rove - це метод, який ретельно вивчає інноваційну стратегію і бачення компанії, іїії інноваційну культуру, інноваційний життєвий цикл і ключові фактори для кращого управління. Цей метод був розроблений A.T. Kearney та Європейською Комісією, щоб допомогти збільшити інноваційний потенціал підприємств ЄС, а також їх знання в області управління інноваційними процесами.
Компанії, які успішно пройшли оцінку інноваційного потенціалу від IMP³rove Academy, отримають сертифікат, що відповідає європейським стандартам інноваційного менеджменту CEN/TS 16 555-1 і CWA 15899. 
Наразі в світі вже більше 7200 компаній отримали сертифікат інноваційного потенціалу.
Горді тим, що і ми відзначені експертами з Дюсельдорфу та визнані відкритим інноваційним продуктом для Європейських країн.родню вентиляції. При цьому природня вентиляція — найваріабільніший показник, який нівелює достовірність дослідження.
Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!