УКР РУС
УКР РУС

— Популярні заходи проти коронавірусу виявилися недостатньо неефективними! —

22 жовтня 2020 р.
Популярні заходи проти коронавірусу виявилися недостатньо неефективними!

Популярні заходи проти коронавірусу виявилися недостатньо неефективними!

Міжнародна група вчених показала, що популярні заходи проти поширення коронавірусу SARS–CoV–2 – соціальне дистанціювання і носіння масок – не є достатньо ефективними, щоб стримати пандемію, хоча дійсно знижують ризик зараження.

Свої висновки дослідники представили в статті, опублікованій в International Journal of Multiphase Flow.

Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Фахівці розробили поліпшену модель поширення аерозолів у вигляді крапель з інфекцією в повітрі. Нинішні моделі, засновані на вимірах 30–40–х років XX століття, є застарілими і не враховують мікроскопічні частинки. Вони припускають, що важкі краплі швидко осідають, а маленькі переміщаються майже горизонтально, але швидко випаровуються. Однак навіть коли крапля випаровується, залишається аерозольна частинка, здатна утримувати вірус.

Виявилося, що частинки діаметром 10 мікрометрів потрібно 15 хвилин, щоб впасти на землю. В результаті вступити в контакт з вірусом можуть навіть ті люди, які дотримуються правил соціального дистанціювання, наприклад, в ліфті, в якому раніше знаходився заражений. Особливо небезпечними в цьому сенсі є приміщення з високою вологістю і поганою вентиляцією.

Зауважимо, що опромінювачі «UV-BLAZE» - це максимальний захист вашого повітряного простору! Особливо, якщо є проблеми з вентиляцією чи провітрюванням приміщення!

«UV-BLAZE» забезпечують постійне безпечне знезараження повітря закритих приміщень у присутності людей, шляхом опромінення верхньої частини приміщення прямими променями ультрафіолету, що формують направлений потік.

Використовуйте UV-BLAZE! Це - Ваш надійний захист!

Для консультацій телефонуйте:

+38 (097) 598 32 88.
+38 (066) 561 35 46.

Також можна зробити замовлення у країнах ЄС:

+39 (331) 989 96 47 (Italia) - Ірина Ніжинська.

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!