УКР РУС
УКР РУС

— Останні досягнення в технології запобігання інфекціям —

30 серпня 2022 р.
Останні досягнення в технології запобігання інфекціям

Програми, спрямовані на впровадження прогресу в сфері епідеміології охорони здоров'я, повинні критично оцінити їхній вплив на процеси профілактики інфекцій, безпеку пацієнтів та вартість їх масового впровадження.

Практики запобігання інфекціям повинні розвиватися разом із розвитком технологій. Щоб дотримуватися принципу «не нашкодь», керівники лікарень повинні залишатися пильними у визначенні пріоритетів задля безпеки пацієнтів і шукати нові технології, щоб відповідати клятві Гіппократа.

Деякі нещодавні розробки в галузі IP-технологій включають електронні системи моніторингу гігієни рук, антимікробні текстильні вироби, ультрафіолетові C (UV-C) пристрої та оптимізацію електронних медичних записів (EMR) для включення інструментів підтримки прийняття рішень і прогнозної аналітики з використанням машинного навчання для запобігання розповсюдження інфекцій при наданні медичної допомоги та догляду за хворими (HAI).

 

Електронні системи моніторингу/контролю гігієни рук

Електронні системи моніторингу гігієни рук (EHHMS) пропонують лікарням великі набори даних про дотримання гігієни рук (HH) серед медичних працівників (HCW). Хоча Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує безпосередній, прямий контроль гігієни рук. Та, хоча це і залишається золотим стандартом, це є трудомістким процесом. Обмеження притаманні всім програмам моніторингу HH (гігієни рук); однак обсяг даних, який пропонує EHHM, є цінним для багатьох IP-програм.

Незважаючи на переваги EHHMS, існують перешкоди для широкого застосування, включаючи негативне сприйняття систем серед медичних працівників, варіативність між різними типами систем та відсутність досліджень, які демонструють покращення результатів HAI з EHHMS. Хоча медичні працівники регулярно визнаючи важливість НН і загалом позитивно ставлячись до втручань, спрямованих на покращення режиму лікування, Келлі та інші виявили, що багато медичних працівників стурбовані точністю даних і можуть відчувати занепокоєння щодо систем.

У 2021 році Кнудсен та інші виявили статистично значуще зниження числа інфекцій кровотоку, пов’язаних з наданням медичної допомоги, із покращенням НН у своєму невеликому дослідженні, а Ковач-Літман та ін. повідомили, що госпітальні спалахи (внутрішньолікарняні інфекції) частіше траплялися у відділеннях із нижчим дотриманням НН (гігієни рук). Ці дослідження надихають і можуть сприяти більшій адаптації, особливо якщо майбутні дослідження зможуть відтворити подібні результати.

 

Антимікробний текстиль

Незважаючи на неоднозначні результати в опублікованих дослідженнях, антимікробний текстиль (АТ) є перспективною технологією для профілактики інфекцій. Антимікробні властивості міді та срібла значно знижують біонавантаження поверхні. Не дивлячись на те, що дослідів про антимікробні властивості міді та срібла мало, вплив просочування тканин або поверхонь цими металами на запобігання розповсюдженню внутрішньолікарняних інфекцій при наданні медичної допомоги та догляду за хворими (НАІ) наразі ще залишається недостатньо вивченим.

У 2020 році Fan та співавтори провели дослідження і не знайшли переконливих доказів того, що постільна білизна, просочена міддю, знижує розповсюдження інфекцій при догляді за хворими (НАІ). Ця постільна білизна дорожча, ніж традиційна лікарняна постільна білизна, тому дослідники повинні продовжувати вивчати – чи виправдані витрати на закупівлю протимікробної постільної білизни до коефіцієнту розповсюдження інфекцій (НАІ).

 

Ультрафіолетові бактерицидні опромінювачі

У січні 2022 року Віана Мартінс та ін. проаналізували 60 нещодавніх досліджень і виявили, що пристрої UV-C інактивують SARS-CoV-2, що передається повітрям – що є важливим відкриттям у поточній боротьбі з пандемією COVID-19. Тому важливо зосередитися на профілактиці COVID-19.

Також, УФ (UV-C) дезінфекція залишається важливою частиною запобігання багатьом іншим інфекціям у закладах охорони здоров’я. Дослідження «Переваги покращеної дезінфекції термінальних приміщень» (BETR, 2016 р.) виявило, що «пацієнти, які були носіями полірезистентних організмів або C difficile, [від 10% до 30 %] мали меншу ймовірність зараження тим самим мікроорганізмом, якщо приміщення було продезінфіковано за допомогою підсиленої стратегії» - коли використовувались пристрої УФ-С – для дезінфекції повітря в тому числі.

Це дослідження показало позитивні результати та довело, що для дезінфекції приміщень, UV-C має бути частиною стандартного догляду за пацієнтами лікарень.

Хоча УФ-С пристрої можуть грати вирішальну роль у програмах профілактики інфекцій, щоб вони забезпечували оптимальні результати для пацієнтів, медичним установам необхідна чітка стратегія використання цих пристроїв.

 

Висновки

Досягнення в галузі профілактики інфекцій зазвичай підвищують безпеку пацієнтів та знижують витрати лікарень. Ці дослідження повинні бути зосереджені на перевірці сучасних технологій, особливо на результатах, орієнтованих на безпеку пацієнта та зниження ризику його інфікування при отриманні медичної допомоги в медичних закладах (HAIs).

 

УФ обладнання (УФБО) в Україні

UV-BLAZE – компанія, яка працює сфері УФ опромінювачів та надаємо перевагу напрямку профілактики повітряно-крапельних інфекцій.

Наші послуги:

1. Розробка та виготовлення УФБ опромінювачів:

- екранованих (настінних та стельових, працюють в присутності людей),

- відкритих (стаціонарних та пересувних).

2. Консультації з облаштування ефективної системи знезараження повітря. Підбір УФБ обладнання. Проводить спеціаліст з інфекційного контролю.

3. Інструментальні заміри параметрів ефективного та безпечного ультрафіолетового випромінювання (UVC-радіометром та ін.). Протоколи вимірювань.

4. Монтаж УФБО з обов’язковим контрольним вимірюванням ефективності та безпечності УФ випромінювання. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

5. Навчання користувачів та персонал щодо догляду за УФ бактерицидними опромінювачами. Проведення семінарів для медичних установ та бізнесу.

6. Доставка УФБО UV-BLAZE  по Україні через «НП» (окрім тимчасово окупованих територій). Також, надсилаємо УФБО закордон (Австралія, Італія та ін.)

7. Пропонуємо широкий вибір УФБО на будь-який смак:

- екранований (пластиковий або алюмінієвий корпус)

- відкритого типу (стаціонарний та пересувний).

Опромінювачі комплектуються тільки перевіреною продукцією провідних світових виробників – Philips, Osram, що гарантує їх ефективну роботу.

 

Ми перші та єдині на ринку України – надаємо індивідуальний спектр послуг, який включає оцінку приміщень, розрахунок типу опромінювачів, визначення місць встановлення, монтаж, навчання персоналу, інструментальні заміри параметрів ефективного та безпечного УФ випромінювання, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наша продукція високо оцінена міжнародними фахівцями з інфекційного контролю, так ми є переможцями всіх закупівель, які проводились Глобальним Фондом в Україні, на основі їх незалежної оцінки показників ефективності знезараження та безпечності для людей з 2019 року.

 

Замовити послугу та придбати УФБО за телефонами:

+38 (068) 877-21-66, +38 (063) 154-19-25

 

Оригінал статті читати ТУТ

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!