УКР РУС
УКР РУС

— Огляд прогресу подолання AMR від Chatham House —

15 жовтня 2019 р.
Огляд прогресу подолання AMR від Chatham House

Пам’ятаєте, якого шороху в світі навів звіт економіста Jim O’Neill, щодо проблематики росту стійкості мікроорганізмів до протимікробних препаратів у 2016? Хочете дізнатись, що змінилось через 3 роки після публікації того звіту?

Бактерицидний опромінювач з жалюзі UV-BLAZE

На днях вийшов звіт незалежного політичного інституту Chatham House про глобальний прогрес подолання антибіотикорезистентності з огляду на рекомендації висвітлені у звіті економіста Jim O’Neill в 2016 році.

Повний текст звіту можна знайти тут, а нижче ми наводимо головні висновки прогресу (чи його відсутності, це вже як хто зробить висновки та розтавить пріоритет):

  • Публікація Огляду стану розвитку стійкості до протимікробних препаратів за 2016 рік мала глобальний вплив, зокрема цей Огляд став інструментом потрапляння проблеми антибіотикорезистентності в міжнародний порядок денний та стимулювання ряду нових ініціатив, наприклад, формування фондів для збільшення фінансування на проведення досліджень, як для пошуку нових формул антибіотиків, так і нових профілактичних ініціатив.
  • Однак, за ці три роки був досягнутий дуже незначний прогрес в частині виконання основних і дороговартісних рекомендацій Огляду щодо перегляду підходів виділення фінансування на дослідження і нові винаходи антибіотиків, вакцин і засобів діагностики.
  • Були досягнути значні успіхи в скороченні використання антибіотиків в сільському господарстві, особливо в країнах з високим рівнем доходу, але в країнах з низьким і середнім рівнем доходу попереду ще тривалий шлях для вирішення цієї проблеми.
  • Для покращення усвідомленості проблеми антибіотикорезистентності витрачено великі кошти, але залишаються запитання щодо впливу і ефективності проведених заходів у зміну поведінки.

  • Обмеження продажу антибіотиків без рецепту, як це рекомендовано в Огляді, провалилось. Основна причина — низький рівень життя та відсутність доступу до послуг охорони здоров’я в країнах, що розвиваються.
  • Основною причиною використання антибіотиків в країнах з низьким та середнім рівнем доходу залишається наявність проблем з санітарно-гігієнічним станом закладів громадського користування та медичних закладів, які сприяють інфікуванню та, майже, не забезпечують поширення інформації щодо профілактики та контролю інфекцій.
  • Забезпечення якісного медичного обслуговування для всіх та рух в сторону обов’язкового медичного страхування в країнах з низьким та середнім рівнем доходу будуть мати вирішальне значення для вирішення проблем, як адекватного доступу до антибіотиків, так і до продажів без рецепту.
  • Збільшення акценту на інвестиції у водопостачання, забезпечення санітарно-гігієнічних умов та покращення житлових умов, матиме ключове значення для зниження залежності від антибіотиків в країнах з низьким та середнім рівнем доходу в довгостроковій перспективі. Це питання повинно бути в порядку денному діяльності урядів та міжнародних донорів, таких як Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк.
  • Були зроблені інвестиції в покращення нагляду за використанням та формуванням стійкості до протимікробних препаратів, особливо в медичній сфері, але необхідно значно більше зусиль для створення систем нагляду, які будуть збирати більш точні дані та проводити аналітику для того щоб більш якісно впливати на політику. 
  • Нові інновації в глобальному управлінні стримування стійкості до протимікробних препаратів  повинні приводити до дій, а не до збільшення кількості слів про занепокоєння.

А від себе додамо, що компанія UV-BLAZE робить свій вклад у стримання формування стійкості до протимікробних препаратів випускаючи інноваційний бактерицидний опромінювач з жалюзі.

Зазначений прилад ефективно працює в присутності людей, що дозволяє запобігти інфікуванню як працівників, так і відвідувачів.

А той хто не хворіє, не потребує антибіотиків.

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!