УКР РУС
УКР РУС

— Новий винахід для профілактики госпітальних інфекцій —

09 червня 2019 р.
Новий винахід для профілактики госпітальних інфекцій

Місія нашої компанії — безпечні умови для пацієнтів та лікарів!

Ми підтримуємо інноваційні методи профілактики інфекцій, що передаються при наданні медичної допомоги.

Читачі нашої сторінки вже знають, що найкращий прилад для знезараження повітря — інноваційний бактерицидний опромінювач UV-BLAZE.

Але ми всі розуміємо, що не лише завдяки знезараженню повітря вдається стримувати стійке поширення внутрішньолікарняних штамів мікроорганізмів. Від яких, лише в США щодня гине близько 250 осіб, прицьому половина цих смертей пов’язана з занесенням інфекції при прямому контакті. Все це загалом призводить до додаткових витрат лікарень в розмірі 30 млрд. доларів на рік. А могли б ці кошти інвестувати в додаткове обладнання та запровадження нових технологій.

Команда професіоналів з інфекційного контролю винайшла та випустила в обіг інноваційний бактерицидний опромінювач UV-BLAZE з жалюзі, який вже доступний для використання й має всі необхідні сертифікати.

Схожа на нас група американських студентів з Інституту медичних приладів при державному університеті в Гранд-Велі спільно з експертами компанії Sterilogy розробили систему контролю гігієни рук. Система створена для обмеження поширення лікарняних інфекцій. Ідея такої системи виникла з розуміння того факту, що встановлені на стінах дозатори з дезінфікуючими засобами незручні для використання та часто просто пустують (особливо в Україні).

Цільова аудиторія розробленої студентами система — лікарі, медчестри та інші медичні працівники, які мають прямий контакт з пацієнтом. Ця система включає в себе три окремих прилади:

  • персональний блок дезінфекції, який розташовується на поясі працівника та виділяє дезінфікуючий засіб у вигляді піни;
  • модуль сигналізації входження в зону, який розташовується над ліжком пацієнта та нагадує медику про доцільність проведення дезінфекції рук;
  • центральна базова станція до якої підключаються всі модулі. Вона встановлюється на сестринському посту і скачує дані з персональних блоків, коли вони знаходяться поруч зі станцією.

Всі три прилади працюють як єдине ціле, забезпечуючи при цьому контроль таким чином, що всі працівники стаціонару дотримуються правил дезіфекції рук. Кожного разу, коли лікар або медсестра підходять до наступного пацієнта або відходять від нього, їм необхідно дезінфікувати руки. Дуже частенько медпрацівники забувають це робити, тому розроблена система виконує контрольну функцію та нагадує про цю вкрай актуальну процедуру. 

Крім того, зазначене системи дозвляє адмінстраторам визначати як працівниками дотримуються гігієна рук та покращувати ці процеси. 

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!