УКР РУС
УКР РУС

— Нові дослідження Університету Джорджії —

01 жовтня 2020 р.
Нові дослідження Університету Джорджії
Нові дослідження Університету Джорджії підтверджують - COVID-19 передається через повітря у закритих приміщеннях.
Дослідники змогли пов’язати спалах COVID-19 у Китаї із джерелом пацієнта, який, ймовірно, поширив вірус на інших пасажирів автобусу через систему кондиціонування.
«Можливість повітряно-крапельної передачі давно підозрювалася, але з обмеженими емпіричними доказами. Наше дослідження надало епідеміологічні докази передачі на великі відстані, які, ймовірно, були здійснені повітряно-крапельним шляхом», - сказав Є Шен, доцент епідеміології та біостатистики Коледжу громадського здоров’я УГА та провідний автор дослідження.
Дослідження, опубліковане нещодавно у JAMA Internal Medicine, ставить під сумнів провідну думку про те, як може поширюватися COVID-19.
«В основному вважалося, що тісний контакт через краплі є основним шляхом передачі COVID-19. Однак, широко розповсюджене соціальне дистанціювання та миття рук не ефективно запобігало передачі у всьому світі. Натомість кількість нових випадків захворювання на COVID-19 постійно зростала», - сказав Шен.
Було проведено дослідження, яке показало, що COVID-19 поширюється саме через повітряний простір у закритому приміщенні. Детальніше читайте >>> https://bit.ly/34glJLm
Тому використання «UV-BLAZE» - це максимальний захист вашого повітряного простору! Особливо, якщо є проблеми з вентиляцією чи провітрюванням приміщення!
Адже, опромінювачі «UV-BLAZE» забезпечують постійне безпечне знезараження повітря закритих приміщень у присутності людей, шляхом опромінення верхньої частини приміщення прямими променями ультрафіолету, що формують направлений потік.
Для консультацій телефонуйте:
+38 (097) 598 32 88.
+38 (066) 561 35 46.
Також можна зробити замовлення у країнах ЄС:
+39 (331) 989 96 47 (Italia) - Ірина Ніжинська.
Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!