УКР РУС
УКР РУС

— Як бактерицидні опромінювачі покращують прихильність пацієнтів —

26 серпня 2019 р.
Як бактерицидні опромінювачі покращують прихильність пацієнтів

Керівництво закладом охорони здоров’я не просте завдання. Наразі, керівникам автономізованих закладів вже потрібно вміти управляти так, щоб не вийти за межі затвердженого фінансового плану лікарні, забезпечити безпеку пацієнтів та зберегти (або покращити) імідж закладу.

І цей, останній пункт, напевно, один із найскладніших, оскільки формування репутації закладу залежить від сформованого враження під час перебування пацієнта в цьому закладі. І не тільки пацієнта, а й у тих, хто його супроводжував до закладу охорони здоров’я. Можливо, навіть й більше саме в останніх. 

Для того щоб у пацієнтів та відвідувачів сформувалось позитивне враження потрібно поглянути на свій заклад їх очима на усьому маршруті лікарнею. В одному із досліджень, проведеному в США, було показано, що на формування у пацієнта відчуття захищеності досить гарно впливає наявність бактерицидних опромінювачів — приладів для ультрафіолетового знезараження повітря та поверхонь. 

Що таке дезінфекція ультрафіолетом?

Дезінфекція ультрафіолетом це використання бактерицидних опромінювачів, які генерують бактерицидну довжину хвилі електромагнітного випромінювання.  Бактерицидне ультрафіолетове випромінювання (УФ-С) дезактивує ДНК бактерій, вірусів і інших патогенних мікроорганізмів, руйнуючи їх здатність розмножуватись та викликати хвороби.

Оскільки, дезінфекція ультрафіолетовим випромінюванням це, так звана, «дезінфекція світлом», вона, на відміну від інших способів дезінфекції та стерилізації, може використовуватись в значно більшому масштабі та різноманітними способами. Дезінфекція ультрафіолетом в світовій практиці використовується для знезараження продуктів харчування, води, поверхонь та повітря.

Як УФ-дезінфекція використовується в медичних закладах?

Бактрицидні ультрафіолетові опромінювачі, напевно, ніколи не замінять традиційні методи очищення та дезінфекції, але їх використання в якості додаткового методу дезінфекції, особливо в медичних закладах, може мати істотний вплив на рівень реєстрації інфекційних хвороб, що передаються при наданні медичної допомоги. Більше десятка інтервенційних випробувань продемонстрували, що використання технології «без дотику» (наприклад, ультрафіолетового випромінювання) для дезінфекції поверхонь та повітря значно впливає на рівень внутрішньолікарняних інфекцій. 

Бактерицидні опромінювачі, які комплектуються бактерицидними лампами, генерують приблизно 95% ультрафіолетової енергії на довжині хвилі 254 нм. Ця довжина хвилі знаходиться в зоні максимальної бактерицидної ефективності і дуже небезпечна для вірусів, бактерій і цвілі. Наявність бактерицидних опромінювачів допомогає усунути деякі помилки, які виникають внаслідок наявності так званого «людського фактору» при проведенні прибирання та дезінфекції поверхонь хімічними речовинами. Ультрафіолетове випромінювання, яке генерують опромінювачі, однаково ефективне як на горизонтальних так і на вертикальних поверхнях. Бактерицидні опромінювачі також досить ефективно знезаражують повітря, а такі інноваційні опромінювачі як опромінювачі з жалюзі від UV-BLAZE ефективно працюють навіть за постійної присутності людей. 

Дезінфекція ультрафіолетом і враження пацієнта

Чистота медичного закладу справляє суттєвий вплив на загальне враження від відвідування медичного закладу у пацієнтів та відвідувачів. Якщо вони вважають, що лікарня не відповідає стандартам чистоти та охайності, це дуже погано в подальшому вплине на формування іміджу цієї лікарні.

Ультрафіолетові бактерицидні опромінювачі допоможуть переконати пацієнтів та відвідувачів, що ви серйозно відноситесь до їх безпеки та збереження їх здоров’я. Навіть, якщо пацієнти точно не розуміють на скільки ефективно можна використовувати УФ-опромінювачі, застосування передових технологій вже достатньо, щоб переконати людей, що в цьому закладі вживаються заходи для забезпечення безпеки відвідувачів. 

Наявність бактерицидних опромінювачів у закладі охорони здоров’я допомогає пацієнтам «побачити» глибину чистоти вашого закладу та прихильність адміністрації закладу до впровадження комонентів інфекційного контролю. 

Бактерицидні екрановані ультрафіолетові опромінювачі з жалюзі від компанії UV-BLAZE вирішують, які мінімум, два питання в закладі охорони здоров’я. По-перше: ефективно знезаражують повітря в місцях очікування пацієнтів. По-друге: формують позитивне враження про заклад охорони здоров’я.

А ще ці опромінювачі відрізняються витонченим і стильним дизайном, який гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер’єр.

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!