УКР РУС
УКР РУС

— Дослідження: більшість глобальних дитячих пневмоній вірусного походження —

06 липня 2019 р.
Дослідження: більшість глобальних дитячих пневмоній вірусного походження

У нещодавній публікації The Lancet зазначається, що більше 60% випадків дитячої пневмонії, яка діагностується в світі, викликаються вірусами. Дане дослідження вперше за останні 30 років пропонує нові обґрунтовані рекомендації для дослідників, які бажають попередити дитячу пневмонію.

Зі слів авторів дослідження, пневмонія є основною причиною смертності в світі серед дітей віком до 5 років. Щороку реєструється приблизно 800 000 смертельних випадків і більше 100 мільйонів випадків цієї небезпечної хвороби.

У результаті проведеного дослідження було отримано декілька результатів, які спонукають серйозно задуматись. 

У 14% досліджуваної популяції були хвороби, яким можна запобігти вакцинацією. Це означає, що зробивши вчасно щеплення згідно з національним календарем щеплень можна запобігти появі 15 мільйонів випадків пневмоній щороку. Оцініть, яким економічним тягарем це лягає на систему охорони здоров’я…

27,3% від усіх випадків зареєстрованих пневмоній — бактеріальні. 61,4% — вірусні! Тобто ті, які не можна вилікувати антибіотиками! 

Збудник респіраторно-синцитіальної інфекції (RSV) складав майже третину випадків, пов’язаних з вірусами, і він був причиною пневмоній з тяжким перебігом.  Наявна в UV-BLAZE інформація свідчить, що проблемною PC-інфекція стала й для дитячих закладів і стаціонарів, де вона є одним з основних факторів внутрішньолікарняного інфікування. РС-вірус складає велику частку серед причин внутрішньолікарняної пневмонії у медичних працівників.

Загалом, ми відчуваємо себе більш безпечно, коли перебуваємо вдома і подалі від місць громадського користування, таких як лікарні, ресторани, школи, офіси, магазини та інші заклади. Але повітря в вашому будинку може стати місцем для розмноження різноманітних мікроорганізмів. Згідно з даними EPA більшість забруднювачів, які впливають на якість повітря в приміщеннях, надходять з джерел в середині будинку, але деякі все ж таки потрапляють і з зовнішнім повітрям.

Вважаєте себе людиною, яка полюбляє перебувати на свіжому повітрі?

Незважаючи на цю впевненість, статистичні дослідження кажуть про інше, а зокрема про ти, що ви проводити в середньому 90% свого часу в приміщеннях. А повітря закритих приміщень — основний шлях передачі, наприклад, для туберкульозу. 

Згідно з даними EPA (U.S. Environmental Protection Agency), задовільна якість повітря в приміщенні може негативно впливати на здоров’я людини. Концентрація деяких забруднювачів в середині приміщення часто в 2-5 разів перевищує концентрації ззовні. Потрапивши в повітря приміщення деякі мікроби розмножуються дуже швидко.

Мікроорганізми можуть з’явитись в повітрі вашого будинку коли хтось в будинку кашляє або чихає, виробляючи мільйони частинок вірусу або бактерій в повітрі. Мікроби зависають в повітрі або приземляються на предмети по всьому будинку. Потім їх знову піднімають повітряні потоки і розносять по всьому будинку. Ви можете проконтактувати з цими мікроорганізмами вдихаючи їх або торкаючись забруднених поверхонь. Ручки, столи, стільці — це лише декотрі із поверхонь, на які осідають збудники інфекційних хвороб, що передаються з повітрям:

  • стафілококи
  • стрептококи
  • туберкульозна паличка
  • коксакі
  • кір
  • пневмонія

Знезараження повітря ультрафіолетовим бактерицидним випромінюванням (УФ-С) може стати адекватною відповіддю на загрози, які чатують на вас у повітрі будинку.

Впродовж десятиліть бактерицидний УФ-С використовується як потужний, безпечний, швидкий і безхімічний метод дезінфекції. Бактерицидне ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі 254 нм, дезактивує ДНК вірусів, бактерій і грибків, руйнуючи їх здатність розмножуватись і викликати хвороби. Ультрафіолетове випромінювання пошкоджує нуклеїнову кислоту мікроорганізмів шляхом утворення ковелетних зв’язків між деякими сусідніми основами ДНК. Утворення таких зв’язків не дозволяє розархівувати ДНК для реплікації, і «організм» не здатний розмножуватись. Насправді, коли «організм» робить спробу розмножитись, він помирає.

Системи знезараження повітря в приміщеннях ультрафіолетовим бактерицидним випромінюванням можуть використовуватись у всіх приміщеннях для створення здорового будинку. Інженери UV-BLAZE  розробили ультрафіолетові дезінфікуючі прилади для використання практично в будь-яких умовах у присутності людей.

Розроблені в Україні ультрафіолетові екрановані бактерицидні опромінювачі з жалюзі UV-BLAZE виготовляються із матеріалів найкращої якості для максимальної міцності. Наші спеціалісти з використання УФ-випромінювання допоможуть вам вирішити, який продукт підійде для конкректного житлового приміщення. 

Не чекайте, попереджайте!

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!