УКР РУС
УКР РУС

— АКТУАЛЬНО: кондиціонер та коронавірус. В чому небезпека? —

02 липня 2021 р.
АКТУАЛЬНО: кондиціонер та коронавірус. В чому небезпека?

Всі уже втомились від коронавірусу, карантин послабили до «зеленого», маски познімали і наче все стабілізувалось. Але захворюваність чомусь росте, кожного дня сумна статистика – більше 50 смертей, ще «індійський» штам уже реєструють, РНБО прийняло рішення про посилення протиепідемічних заходів. А тут ще - нарешті настало літо, температура + 300С та вище. Зазвичай, всі намагаються сховатись в приміщеннях з кондиціонером.

На практиці наступне: вікна та двері щільно закриті, в приміщені багато людей, провітрювання – це напевно ні, коли у вікно світить +30 +400С. І в результаті – всі краплі та аерозолі швидко розносяться потоками повітря від кондиціонера по всьому приміщенні, зводячи на нуль соціальне дистанціювання. Причому, концентрація забруднювачів, а в нашому випадку – коронавірусу, постійно збільшується, тому що - кондиціонери забирають повітря з приміщення, охолоджують його та повертають назад у те ж приміщення.

Ситуація схожа з осінньо-зимовим періодом, коли люди також збираються в закритих приміщеннях, та традиційно відмічається ріст повітряно-крапельних інфекцій. Можливо, невтішна статистика COVID-19, пов’язана з цим?

В даній ситуації, разом з обов’язковим періодичним провітрюванням, ефективно проведення знезараження повітря. Дезінфекцію повітря потрібно проводити спеціальними приладами, які постійно знезаражують повітря в присутності людей.

Саме такими є опромінювачі бактерицидні ультрафіолетові екрановані із жалюзі UV-BLAZE, які знезаражують верхню частину приміщень направленим потоком бактерицидного УФ випромінювання. А робота кондиціонера, який забезпечує постійну циркуляцію повітря, в рази збільшує його ефективність знезараження.

Технології, які використовує компанія UV-BLAZE, дозволяють забезпечити захист людей і не дати жодного шансу вірусу.

І саме головне, тип опромінювачів екранованих із жалюзі UV-BLAZE мають доведену ефективність, рекомендований для профілактики аерогенних інфекцій ВООЗ, CDC, ЦГЗ МОЗ України. Коронавірус ще не переможений, швидше за все це сезонний тайм-аут, то давайте використаєм його правильно.

 

Потрібна консультація щодо організації дієвої системи знезараження повітря чи аудит роботи ваших бактерицидних опромінювачів - телефонуйте:

+38 (097) 598-32-88

+38 (063) 154-19-25

Працюємо по всій Україні!

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!