УКР РУС
УКР РУС

— 5 топ переваг UV-BLAZE від медичних сестер —

21 жовтня 2019 р.
5 топ переваг UV-BLAZE від медичних сестер

Бактерицидні екрановані ультрафіолетові опромінювачі UV-BLAZE з’явились на ринку України на початку 2018 року й вже здобули  певну популярність. Наразі, опромінювачі UV-BLAZE найбільше подобаються медичним сестрам. Чому? Дізнавайтесь у нашому матеріалі!

Конструкція ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів з жалюзі UV-BLAZE розроблена для спрямування ультрафіолетових променів для знезараження повітря верхньої частини приміщень. Це дозволяє значно знизити ймовірність захворіти інфекційною хворобою, що передаєтсья повітряним шляхом.  

Вашій увазі представляємо 5 топ переваг бактерицидних екранованих ультрафіолетових опромінювачів UV-BLAZE, які найбільше імпонують медичним сестрам:

Кратність очищення бактерицидної лампи

Ультрафіолетову бактерицидну лампу та рефлектор опромінювача необхідно очищувати від пилу та іншого забруднення 70% розчином етилового спирту з періодичністю не рідше 1 разу на 3 місяці. Це ж вам не кожні два тижні тягати розсувну драбину по всьому відділеню.

Доступність бактерицидної лампи для очищення

А ну признавайтесь чи очищали ви коли небудь бактерицидну лампу в рециркуляторі? Якщо відповідь — ні, тоді ви не лукавите. Щоб очистити лампу від пилу та бруду в рециркуляторах потрібно витратити уйму часу щоб повністю розібрати електричну конструкцію приладу. А в бактерицидних екранованих ультрафіолетових опромінювачах UV-BLAZE зробити це легко і просто. Ось наглядне відео цього процесу.

Інноваційний дизайн

Настав час відмовитись від «совецкого» дизайну бактерицидних опромінювачів. Медичні працівники розпочали надавати перевагу опромінювачам, які гармонійно виглядають в умовах будь-якого дизайну. Інноваційні рішення притягують. Наявність опромінювача UV-BLAZE — це перша можливість встановити контакт з майбутнім клієнтом. 

Відчуття безпечності та змін на краще

Формування репутації закладу залежить від сформованого враження під час перебування пацієнта в цьому закладі. І не тільки пацієнта, а й у тих, хто його супроводжував до закладу охорони здоров’я. І нам приємно констатувати, що медпрацівники відчувають гордість, коли роз’яснюють відвідувачам особливості роботи нашого опромінювача. Саме цей процес і формує прихильність до закладу та відчуття безпеки за свої здоров’я. І це відчуття  — не обманливе. Бактерицидні екрановані ультрафіолетові опромінювачі UV-BLAZE це цілодобовий ефективний захист від збудників інфекційних хвороб.

Хлопці монтажники

У нас, звичайно, працюють не австралійські пожежники) Але ми професіонали своєї справи! Чітке визначення місця монтажу, сам монтаж та контрольні заміри рівнів ультрафіолетового випромінювання в нижній частині приміщення — виконуємо професійно та якісно.

Хочете повідомити про переваги, які ми не згадали? Залишайте повідомлення в коментарях соцмережі або пишіть нам на пошту info@uv-blaze.com

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!