УКР РУС
УКР РУС

— 5 підстав для оновлення програми інфекційного контролю —

29 липня 2019 р.
5 підстав для оновлення програми інфекційного контролю

Одна із головних проблем медичних закладів у будь-якій країні світу  —  інфекції, що передаються при наданні медичної допомоги. На перший план у менеджерів, які управляють лікарнями, виходить пошук рішень, які дозволять функціонувати закладу таким чином, щоб зменшити кількість випадків внутрішньолікарняних інфекцій для їх пацієнтів та попередити поширення хвороб серед персоналу.

Останні дослідження показують, що людський фактор завжди буде відігравати одну із ключових ролей поширення інфекцій в закладах охорони здоров’я. Водночас, останні інноваційні технологічні зміни в інфекційному контролі свідчать і про доцільність інвестування в їх впровадження в конкретному закладі, оскільки вони допомогають покращити результати лікування пацієнтів. А для менеджерів лікарень це є кінцевою метою впровадження програм інфекційного контролю.

Місія UV-BLAZE — зробити світ чистішим, безпечнішим та здоровішим за допомогою інноваційних технологій. Нижче ми наводимо наші 5 підстав для проведення переоцінки існуючих технологій інфекційного контролю та подумати про їх можливе оновлення.

1. Аудит програми інфекційного контролю

Регулярний аудит і інспекції є важливою частиною  будь-якої успішної програми інфекційного контролю. Коли регулярна оцінка показує, що існують прогалини у вашій програмі, то, напевно, настав час для перегляду програми та пошуку і впровадження нових інноваційних технологій. Що як не виявлені проблеми і збої функціонуючої програми може бути важливішим при обрані пріоритетів для майбутніх змін? Спочатку полагодьте те що не працює, а потім вже розглядайте механізми удосконалення.

2. Постійні програмні оновлення технологій для боротьби з інфекціями, які вже використовують заклади

Будь-який медичний працівник знає, що не може стати тим щасливим власником всього нового обладнання, що випускається на ринок. Оскільки, в такому разі обладнання потрібно було б оновлювати мало що не щотижня. Оновлена версія обладнання, яке наразі використовується ще не означає, що настав час заміни.  

Набагато важливіше провести оцінку доцільності, у тому числі й економічної, оновлення обладнання в кожному конкретному випадку. І якщо результати оцінки показують, що відбувається значний вплив на безпеку пацієнтів та персоналу, то тоді треба інвестувати не вагаючись. Ці процедури схожі на вибір та оновлення мобільних телефонів, в яких деякі оновлення технологій не мають нових корисних для користувача функцій чи удосконалення ефективності. А інвестувати в нові цифри після назви бренду — не завжди правильний підхід для закладів охорони здоров’я. 

3. Зарегульованість та складність поточної програми інфекційного контролю

Співробітники закладу охорони здоров’я знають, що для ефективної профілактики внутрішньолікарняного інфікування потрібен час. Час, який необїідно витратити на виконання ретельного та правильного виконання процедур. Однак, коли процеси тривають занадто довго, персонал легко може виконувати їх аби як або взагалі ігнорувати.

Удосконалена технологія боротьби з інфекцією, як, наприклад, дезінфекція ультрафіолетовим випромінюванням, може працювати набагато ефективніше, ніж старі, ручні методи дезінфекції.  Тому якщо ви виявляєте, що ваші існуючі методи застарілі та вимають витрати дуже великої кількості часу, можливо, настав час інвестувати кошти в щось краще?

4. Гроші пішли (підуть) за пацієнтом

Медичні заклади завжди прагнули отримати найкращий відгук від пацієнта за надані послуги. Нікому ж не хочеться постійно реагувати на скарги та емоційно виясняти відношення в коридорах лікарень?

Зміни, які впроваджує медична реформа в Україні, ще більше спонукають до цього. Адже, лікарі зацікавлені, щоб саме з ними була підписана декларація на медичне обслуговування, а з 2020 року лікарні будуть зацікавлені в тому щоб саме до них звернувся пацієнт за медичним обслуговуванням. І в цих змінах на перший план буде виходити й «досвід пацієнта». Пацієнт, який покине ваш заклад із госпітальною інфекцією, навряд чи буде задоволений таким «подарунком». Тому, правильне інвестування в нову технологію інфекційного контролю може бути ще одним способом покращення «досвіду пацієнта». 

5. Обслуговування та ремонт існуючих технологій

Кожен елемент існуючої технології досягає точки, коли витрачати ресурс на його ремонт просто не варто. Часом ми такий ремонт оцінюємо лише в коштах, які були на його потрачені. Але забуваємо врахувати час і кошти, які не дозволив нам потенційно зекономити цей прилад чи технологія в момент свого вимушеного простою, коли ми займалися пошуком майстрів та впроваджували, якусь тимчасову заміну. Якщо шукали… Коли рентабельність інвестицій для вашої існуючої технології занизилася занадто низько, цілком варто інвестувати в нове обладнання. 

Залишилися запитання?
Оформіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону найближчим часом!